PIĄTECZEK! Ja już zaczęłam swój weekend – a dla was mam małą listę moich ulubionych blogów – jak będziecie się nudzić w weekend to polecam sobie je przejrzeć, zapisać w przeglądarce i regularnie wracać! Są naprawdę świetne :)

Agata Bielecka – Agu Blog
http://www.agatabielecka.pl/

Czytam już kilka dobrych miesięcy – uwielbiam wracać do starych artykułów i śledzić te najnowsze. Bardzo dobry styl pisania, Agata porusza ciekawe tematy, które nie są wymyślane na siłę.

agusiak747
http://agusiak747.blogspot.it/

Jedno z miejsc, w których w 2016 roku bywałam bardzo często. Niestety widzę żę w tym roku Agusiak niema czasu/motywacji, żeby pisać. Ja tutaj motywuję!!! Bardzo lubię Twój blog – świetnie się czyta Twoje posty, wracaaaaj! :)

alinarose
http://www.alinarose.pl/

Piękna dziewczyna z głową na karku, dużą wiedzą na temat kosmetyków, technik makijażu, dbania o swoje zdrowie i urodę. Gdy tworzę listę zakupową kosmetyków to właśnie tutaj zaglądam, żeby przejrzeć opinie i zasięgnąć inspiracji. :)

alteregoblog
http://www.alteregoblog.pl/

To taka stronka bardziej lifestylowa, gdzie autorka opisuje nie tylko swoje porady dotyczące kosmetyków, ale także stylu ubierania się, gadżetów, sposobów spędzania wolnego czasu itd. Bardzo lubię ją czytać – taka koleżanka w nastoletnich czasach, z którą mogłabym robić pidżama party i siedzieć całą noc rozmawiając na wszystkie tematy.

amethystblog
http://www.amethystblog.pl

Patrycja od grudnia też zamilkła, ale jej blog wciąż mam w zakładkach i co jakiś czas zaglądam, czy nie napisała nowego postu :( Trafiłam do niej kiedy planowałam swoje wakacje – na blogu znajduje się kategoria „wyjazdy”, ale zostałam na dłużej z powodu treści na temat zdrowia i urody. Mam nadzieję że Patrycja niedługo znów zacznie pisać :)